Rasayana 2в1 Преструктурираща маска за коса и балсам Амла & Брахми, 200 ml
Преструктурираща аюрведическа терапия за косата!
37.90 лв.
(189.50 лв. / l, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка)
Характеристики:
- За увредена и изтощена коса
- Интензивно хидратираща
- Има подхранващ и омекотяващ ефект
- Веган & тествана за никел
Арт.-№: XEC-RAS-RSYN-008-MBAB, Съдържание: 200 ml, EAN: 701197333697
Описание
2в1 Балсамът за коса и маска с амла и брахми действа възстановяващо благодарение на избраните аюрведически съставки. Като интензивна маска, продуктът осигурява укрепване, жизненост и блясък на увредената коса, а като балсам омекотява косата и оптимално овлажнява сухата коса.
Продуктът съдържа масло от шеа и ленено масло, богато на подхранващи и възстановяващи есенциални мастни киселини, протеини и витамини.
Специалните аюрведични съставки, избрани за тази маска, са амла и брахми, които са богати на естествени антиоксиданти и в комбинация с пшенични протеини засилват и хидратират косата.
Амла укрепва и възстановява косата и осигурява блясък. Противодейства на загуба на коса и посивяване. Брахми стимулира корените на косъма, уплътнява и допълнително противодейства на косопада и нацепването.
Начин на употреба:
- Като маска: Нанесете върху суха или влажна коса и оставете да действа в продължение на 10-15 минути. След това изплакнете и продължете с нормално измиване и шампоан Rasayana, подходящ за вашия тип коса.
- Като балсам: Нанесете след измиване върху влажна коса и разнесете по дължините и върховете. Оставете за няколко минути да подейства за по-добър резултат. След това изплакнете добре.
- веган
- тествано за никел <1pm
- опаковки от възобновяеми пластмаси
- PAO: 6 месеца
- рН 4-4,5
Марки: | Rasayana |
---|---|
Характеристики на продукта: | Тестван за никел |
Съставки (INCI)
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Propandiol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Capric/Caprylic Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Parfum (Fragrance), Bacopa Monnieri Extract, Emblica Officinalis Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Maltodextrin
Продуктови ревюта
рецензии на български за Rasayana 2в1 Преструктурираща маска за коса и балсам Амла & Брахми
1 клиентска рецензия на друг езики
5 звезди | | 2 | (100%) |
---|---|---|---|
4 звезди | | 0 | (0%) |
3 звезди | | 0 | (0%) |
2 звезди | | 0 | (0%) |
1 звезда | | 0 | (0%) |
2 оценки
Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.
- Все още няма отзиви.
Сходни продукти:
Клиентите, които си купиха "2в1 Преструктурираща маска за коса и балсам Амла & Брахми" , също така купуват:
От нашия блог:
Открийте Ayurveda101:
-
България: Безплатна стандартна доставка от 169.00 лв.
-
Безплатно
връщане Повече от 5.900 продукта
Сигурно плащане
със SSL-криптиране